Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

КУПИТИ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ У КИЄВІ ТОРГОВОЇ МАРКИ IDEALCOVER ВІД ALBION. КУПИТИ ПАВІЛЬЙОН ДЛЯ БАСЕЙНУ (ПОКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНІВ) ДЛЯ ВАШОГО ЗАТИШКУ!

Сьогодні павільйони для басейнів стали незамінним атрибутом оформлення басейну. Albion дбає про затишок наших клієнтів і потенційних покупців. Тому для організації комфортного відпочинку пропонуємо доповнити свій басейн павільйоном, який дозволить Вам насолоджуватися купанням практично цілий рік.

Павільйони для басейнів в Києві від Albion – це різноманітність варіантів, моделей, оригінальність форм і колірних рішень. Представництво компанії пропонує купити покриття для басейну Київ торгової марки IDEALCOVER, а також підібрати оригінальний варіант накриття для басейнів серед нетипових і нестандартних моделей.

Купити павільйони для басейнів від Albion – це цікава і в той же час універсальна пропозиція для кожного, хто піклується про чистоту свого басейну, безпеку дітей і домашніх тварин, любителів купання навіть в погану погоду. Кожне покриття для басейну унікальне та оригінальне. Сучасний дизайн, продумана до деталей конструкція, різноманітність форм, класичні і нестандартні варіанти оздоблювальних матеріалів – все це павільйони для басейнів, які Ви зможете замовити в Києві.

Оздоблення конструкції накриття для басейнів може підбиратися за бажанням клієнта, завдяки чому кожне покриття для басейну набуває особливих зовнішніх характеристик відповідно. Оздоблення білого кольору, «під дерево», «ELOX» – анодування, прозорий полікарбонат, «CARBON» і т.д. – кожен з цих варіантів оригінально доповнить ландшафтний дизайн Вашого двору або саду.

Павільйони для басейнів (покриття для басейну Київ) IDEALCOVER представлені в декількох модельних варіантах. Це моделі: Klasik, Klasik Clear, Casablanca, Casablanca Infiniti, Casablanca Infiniti EVO, Dallas, Dallas Clear, Monaco, Monaco Future, Dallas spa, CAR COVER.

Павільйони для басейнів Klasik є найбільш доступними з усіх моделей накриття для басейнів. Класична форма покриття для басейну зручна і практична. Міцність і стійкість матеріалів дозволяє використовувати павільйон для басейну в будь-якій місцевості навіть з мінливим кліматом, тому купити павільйон такого типу досить вигідно. Павільйони для басейнів Klasik Clear мають елегантну конструкцію і розкішний дизайн.

Накриття для басейнів Casablanca, мають нетипову конструкцію, що дозволяє переміщатися під павільйоном в повний зріст. Таке покриття для басейну зможе задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів.

Casablanca Infiniti – павільйони для басейнів з оригінальним дизайном. У їх виробництві застосовується передова технологія згинання органічного скла і обробки профілів з імітацією карбонових волокон. Casablanca Infiniti EVO – це найнижча модель павільйонів, яка має футуристичний дизайн.

Павільйони для басейнів Monaco функціональні і зручні у використанні. Накриття для басейнів такого типу мають нетипову конструкцію, розділену на купол і пряму частину стіни. Покриття для басейну Monaco Future дозволить Вам з легкістю облаштувати для себе невеликий купальний зал, в якому Ви зможете ходити навколо басейну в повний зріст.

Популярним в цьому сезоні є низький павільйон для басейну Dallas. Також Ви зможете підібрати і купити павільйон для гідромасажних басейнів. Розсувний павільйон Dallas spa ідеально підійде для гідромасажних ванн. Перебуваючи на терасі, балконі, у дворі, або в саду Ви зможете насолоджуватися приємним ефектом гідромасажу, не боячись негоди. Завдяки додатковому обладнанню або аксесуарам, покриття для басейну і спа можна функціонально вдосконалювати. Наприклад, павільйон для басейну може відкриватися за допомогою дистанційного керування.

Albion в Києві також пропонує скористатися послугою «Павільйон IDEALCOVER за 24 години». Всього лише за добу ми виготовимо для Вас павільйон будь-якої складності. Замовити і купити накриття для басейнів в Києві Ви зможете, відвідавши наше представництво, або скориставшись сторінками “Контакти” і “Зворотній зв’язок“.

Наші фахівці не тільки доставлять покриття для басейну або СПА, але і в найкоротші терміни проведуть всі роботи, пов’язані з установкою конструкції накриття для басейнів. Більш детальну інформацію Ви зможете отримати, відвідавши основний сайт компанії www.albion.ua.