Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

ПОБУДУВАТИ І КУПИТИ БАСЕЙН У КИЄВІ ДЛЯ ДАЧІ АБО ПРИДБАТИ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ БАСЕЙНИ, БУДІВНИЦТВО БАСЕЙНІВ ВІД ALBION В КИЄВІ

Ви замислюєтеся про те, щоб придбати басейн, або хочете побудувати басейн для дачі, але не знаєте з чого почати? Представництво Albion пропонує придбати басейн на будь-який смак, або здійснити будівництво басейнів під ключ в Києві будь-якої складності на найвищому рівні.

Компанія вже більше 20 років працює в Україні в таких сферах, як продаж і будівництво басейнів під ключ. За цей час компанія отримала незамінний професійний досвід, повагу і хорошу репутацію якісного виробника на ринку даної галузі.

Для виготовлення і будівництва басейнів ми використовуємо новітні технології і матеріали найвищої якості. Ми пропонуємо широкий вибір басейнів будь-яких розмірів і форм.

У нас Ви можете знайти:

  • переливний басейн;
  • скімерний басейн.

Всі наші басейни – це реалізація прогресивних технологій і втілення інноваційних методів. Переливні басейни (поліпропіленові басейни) виготовлені за новітніми технологіями. Матеріал, який використовується для виготовлення наших басейнів – це унікальна розробка технологів компанії.

Кожен басейн виготовлений за спеціальною технологією має високу міцність і гнучкість. Басейн для дачі (поліпропіленові басейни Київ) стійкий до впливу хімічних засобів, має тривалий термін експлуатації, зберігає колір протягом багатьох років.

Переливні басейни (поліпропіленові басейни) найбільш популярні. Будівництво басейнів під ключ такого типу передбачає можливість побудувати басейн швидко і якісно. Якщо Ви шукаєте басейн для дачі Київ, приватного будинку або котеджу, басейн, який зручно розмістити в будинку або на відкритому повітрі, переливні басейни (поліпропіленові басейни), якнайкраще підійдуть для організації відмінного відпочинку. Крім того, поліпропіленові басейни відрізняються простотою монтажу та подальшого обслуговування.

Басейн переливного типу характерний тим, що вода, перебуваючи на одному рівні з бортом, при використанні басейну переливається через верх в спеціально обладнаний шлюз. Далі за допомогою насосів вода надходить на фільтраційну станцію, де проходить процес фільтрації, дезінфекції, підігріву води, яка, пройшовши всі ці етапи, знову повертається в басейн.

Київське представництво Albion пропонує побудувати басейн в Києві, вибираючи з широкого модельного ряду: різноманітність форм, розмірів і кольорів дозволяє задовольнити смак навіть найвибагливіших клієнтів. Саме для цього були створені басейни преміум класу – Luxury Pools. Дані басейни виготовляються з високоміцного поліпропілену відповідно до найвищих вимог. Розкішний зовнішній вигляд басейну прикрасить будь-який ландшафт.

Басейн може використовуватися, як у відкритому вигляді – басейн для дачі або заміського будинку, і як закритий – всередині приміщення.

Якщо Ви вирішили підібрати економний і комфортний басейн для дачі, басейн Econ Pools – це кращий варіант. Перевагами поліпропіленових басейнів є доступне цінова пропозиція; невелика вага, простота в обслуговуванні, мінімум витрат часу на установку; можливість використання додаткового обладнання. Поліпропіленовий басейн для дачі або приватного будинку довговічний, стійкий до погодних змін і механічних пошкоджень. Завдяки досить компактним розмірам басейн для дачі Econ Pools можна встановити в будь-якому куточку будинку, саду або двору.

Якщо Вас цікавлять поліпропіленові басейни, басейн для дачі в Києві, будинку, котеджу, або Ви хочете побудувати басейн Київ нетипової форми, великого розміру і нестандартного кольору, наша компанія виконає будівництво басейнів під ключ Київ або запропонує Вам найрізноманітніші варіанти, серед яких Ви вже точно знайдете басейн Вашої мрії.

Для більш детальної інформації зверніться до менеджерів Albion в Києві, або ж скористайтеся контактними даними і сервісом «Зворотній зв’язок». Щоб дізнатися більш детальну інформацію про продукцію, відвідайте основний сайт компанії – www.albion.ua.