Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Обладнання та аксесуари для басейну, матеріали для оформлення пляжної зони та хімія для басейну купити у Києві

Наявність власного басейну у дворі – це приємний відпочинок для всієї сім’ї за будь-яких умов. Зануритись у власний басейн з прозорою водою – це давно не розкіш, а реалії сучасного життя. Завдяки Albion, кожен може дозволити собі стати власником комфортабельного басейну і проводити свій вільний час з користю для здоров’я.

Щоб басейн працював, як швейцарський годинник, рекомендуємо завітати до нашого представництва. Купити обладнання та аксесуари для басейну, матеріали для оформлення пляжної зони та хімію для басейну можна у фірмовому магазині Floker у Києві. Ви можете вдосконалити свій басейн за допомогою комплектуючих, а також захистити його від погодних примх за допомогою павільйона.

Першочерговим устаткуванням, завдяки якому басейн повноцінно функціонує, є фільтраційна установка. Система фільтрації очищає воду від бруду: ґрунт, комахи, опале листя і т.д. Для очищення внутрішніх стінок та дна басейну доцільно придбати ручний або автоматичний водний пилосос, який захистить басейн від утворення слизу та нальоту.

Для підтримки чистоти у басейні без використання хлору рекомендуємо обрати іонізатор, станцію електролізу солей чи ультрафіолетову лампу. Завдяки своїм високотехнологічним характеристикам, дане устаткування збереже воду у басейні чистою та безпечною для плавання, без використання хлору чи будь-якої іншої хімії.

Аби перебування у воді було приємним незалежно від погодних умов, вітру чи хмарності, необхідно купити тепловий насос. Це сучасне обладнання є безпечним та економним, що знижує витрати на обігрів води у басейні.

Для довгих запливів не обов’язково мати басейн великих розмірів, достатньо обрати протитечію від BRILIX. Протитечія дозволяє активно плавати, залишаючись на місці, і це є безперечною перевагою для компактних басейнів.

Аби бути впевненим у чистоті та якості води у басейні, необхідно використовувати хімію для басейну, купити яку можна в магазині Floker в Києві. Саме хімія для басейну є найбільш поширеним способом очищення води у басейні від шкідливих бактерій, грибків та вірусів.

Препарати для дезинфекції та очистки води в басейні включають:

  • хімію для підняття або зниження рівня pH;
  • альгіциди для знищення водоростей;
  • реагенти та тестери для вимірювання та контролю якості води;
  • препарати із вмістом хлору для комплексної дезинфекції;
  • хімія проти помутніння чи позеленіння води;
  • флокулянти;
  • препарати для шокової хлорної дезинфекції.

Аби використання хімії для басейну приносило результат, доречно обрати автоматичні станції дозування хімії ASEKO. Основним завданням даного устаткування є максимальне спрощення догляду за басейном, шляхом автоматичного вимірювання усіх показників води, регулювання рівня pH, а також автоматичного дозування необхідних засобів для дезинфекції води у басейні. Завдяки автоматизації, Ви значно зекономите час, провівши його із користю для здоров’я у власному басейні.

Одним із головних факторів стильного басейну є оформлення пляжної зони. Купити матеріали для оформлення пляжної зони у Києві можна у фірмовому магазині Floker. За допомогою бортового каменю PIERRA можна декорувати борти басейну. Оздобити не тільки прилеглу територію басейну, а й терасу чи доріжки у власному дворі можна, обравши безшовний кам’яний чи мармуровий килим KAMFIX чи терасну дошку. Якщо ж у Вас переливний басейн, оберіть для дизайну переливного жолоба переливну решітку із грецького натурального каменю MARMARINI.