Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Albion – один з кращих виробників басейнів в Україні та ЄС. Продаж басейнів та будівництво басейну в Києві. Купити басейн чи будувати басейн за вигідними цінами

Albion – компанія з 20-ти річним стажем роботи в галузі виробництва і реалізації басейнів, павільйонів, гідромасажних бассейнів, очисних споруд і т.д. Основними напрямками діяльності компанії є будівництво басейну і продаж басейнів.

У сфері виробництва басейнів наша компанія знаходиться поряд з найбільшими світовими виробниками. Якщо Вам необхідно купити басейн або організувати будівництво басейну (будувати басейн), представництво компанії в Києві надасть Вам кваліфіковану допомогу фахівців, які порекомендують оптимальний варіант басейну саме для Вас.

У нас можна замовити будівництво басейну (будувати басейн), купити басейн та іншу продукцію серед розмаїття кольорів, видів, форм, розмірів. Придбайте поліпропіленові басейни, переливні басейни чи скімерні басейни від виробника.

Також ми пропонуємо:

Павільйони Idealcover, нетипові і нестандартні покриття для басейнів. Скориставшись послугою «Idealcover за 24 години», Ви зможете отримати павільйон всього лише протягом доби.

Гідромасажні басейни від світових виробників Brilix і Jacuzzi порадують і здивують функціональною досконалістю моделей, варіаціями форм і розмірів.

У київському представництві компанії Ви також зможете знайти вироби з поліпропілену, локальні очисні споруди, септики. У нас Ви зможете отримати можливість виготовлення будь-якого виробу з поліпропілену під замовлення, підібрати необхідне і додаткове обладнання та аксесуари для басейнів і СПА.

Для бренда Albion важливим є не тільки продаж басейнів, але і комфорт наших клієнтів і потенційних покупців. Тому компанія представляє матеріали для обробки пляжної зони, які допоможуть удосконалити зовнішній вигляд Вашого басейну і наближеної до нього території. І бортовий камінь, і терасна дошка гармонійно підкреслять і доповнять ландшафт території навколо басейну.

Якщо у Вас з’явилося бажання подарувати собі і своїм близьким куточок здоров’я та відпочинку, то купити басейн або будувати басейн, замовивши у нас будівництво басейну, – це прекрасний варіант. У нас, вибираючи басейни (будівництво басейну), Ви зможете купити басейн і в той же час підібрати покриття для басейну. З нами Ви отримаєте найкращу якість, відповідну цінову пропозицію і можливість комфортного відпочинку.

Продаж басейнів здійснюється в усіх регіонах України. Звернувшись до представництва компанії в Києві, Ви отримаєте змістовну консультацію по всім видам продукції, легко підберете потрібний варіант басейну, павільйону, СПА або очисної споруди, а також отримаєте професійне сервісне обслуговування.

Більш детальну інформацію про продукцію компанії Ви можете дізнатися на головному сайті компанії www.albion.ua.